Garret chovatelská stanice ušlechtilých morčat s PP


Úvodní strana > staré příspěvky

Návštěva u veterináře

Nedávno jsem byla na veterině, kam jezdím, ale u veterináře, u kterého jsem ještě nikdy nebyla - bylo to večer, měl službu sám a tak jsem si nemohla vybírat. Celá návštěvy byl jeden velký vtip. Na veterinu jsem vezla Nancynku, protže jsem u kopičky bobíčku viděla stopy krve a Pepíčka, protože se mi zapařil mezi zadníma nožičkama, ale chtěla jsem mít jistotu. Vyděšená tím, co se stalo Lordíkovi jsem chtěla RTG Nancynky kvůli možnosti kamenů. Ten opakoval 2x, ale nikdy se mu nepovedl, tak nevíme. Nancynku odmítl prohmatat, že stejně nic nepozná. Teplotu jí taky nechtěl změřit, ani když jsem ho o to požádala. Skoro si myslím, že se asi morčat bojí, protože se jí ani jednou nedotkl. Když uviděl Pepíčkova začervenalá místa v záhybu mezi tělem a zadníma nožičkama řekl, že neví, co to je, že to může být cokoliv. Źe se musí udělat laboratoř a vyloučit plíseň a paraziti. Ale že když už jsem to něčím natřela, dá se to udělat až za týden a bude to trvat možná měsíc a stát přes 1.000,- Kč. Koukala jsem jak blázen. Kvůli opakovaným RTG jsem pořád lítala sem tam z ordinace do čekárny a nakonec tam ztvrdla 1,5 hodiny. Pak jsem mu už dost naštvaná řekla, že to uděláme po mým - pro Nancynku jsem si řekla o ATB (stejně jsem jí je už začala dávat) a Pepíčka že budeme léčit na bakteriální infekci. Nancynce je mnohem lépe a krev už není nikde vidět a Pepíček už je taky spokojenej, kůžičku má jak miminko.

Krasavec Spirit je zase k mání ;-)

Jsem nepoučitelná. Neberu si si zálohy a tak mě paní Tomášková jakož i další nespolehliví jen stojí čas a hovorné. Nicméně fešák Spirit je zase k mání smích .

Aktuální váhy morčat v neděli 14.12. 2008.

Vrh S : Sirius 159 g., Scarlet 121 g., Silky 78 g. a Spirit 186 gramů větší smích . Ostatní osazenstvo : Lady 1270 g., Pepíček 933 g., Lord 1498 g., Gatget 1005 g., Perlička 1098 g. a Nancy 1247 gramů. Opravdu mi dobře papají mrknutí

SPIRIT Garret

Krásný sameček do chovu i na výstavy, pěkná hlava, velké uši i oči mrknutí Porodní váha 137 gramů, bude z něj mohutný samec!


SCARLET Garret

Pěkná samička s jedním zálomkem. Porodní váha 94 gramů smích


SILKY Garret

Drobínek se srdcem a bojovností lva! Byl by i prima mazel! smích Porodní váha 67 gramů.


SIRIUS Garret na prodej

Krásný čoko sameček, úžasná barva, porodní váha 114 gramů větší smích


Čtvrtek 11.12.2008 - konečně jsme přibrali alespoň jeden gram! ;-)

Tak dnes ráno před krmením jsem vážila našeho drobínka a poprvé od neděle přibral alespoň gram! smích Nezdá se to moc, ale je to veliké vítězství! Pořád dokrmujeme, pořád přikládáme a zdá se, že snad začal (nebo začala, ještě si nejsem jistá) pít... Jestli opravdu saje nebo jen cumlá nevím.... Ale možná jsme na dobré cestě! pohoda

Úterý 9.12. 2008 - ach jo, zase potíže...

Na obrázku obvinění mám největšího a nejmenšího sourozence... 134 gramů versus 58 aktuálních gramů... Navíc ten nejmenší je asi holčička! ..... A nepije! neutrální Zkouším přikládat k cecíku, ten ale kouše a máma Ladynka trpí... Občas dokrmuji RodiCare, ale pořád se snažím jí učit pít... Snad to dobře dopadne!


Maminka Ladynka s mimískama ;-)
CHS Garret je chovatelská stanice ušlechtilých morčat s PP


CHS Garret je chovatelská stanice ušlechtilých morčat s PPNávrat zpět na úvodní stránku ?
webové stránky pro CHS Garret vytvořila CHS Fantom Chlum
www.fantom-chlum.cz - © copyright / 2006 verze 2.0